Archiv článků

Čtrnáctiletí žáci na MČR: 4., 5. a 8. místo
Čtyři závodníci z PLČB startovali o víkendu 11. - 12. prosince 2021 v Prostějově na mistrovství ČR čtrnáctiletých žáků. Nejlepšího umístění dosáhla Tereza Tučková, která skončila 4. na 800 volný způsob a 5. na poloviční trati. V obou případech si výrazně vylepšila osobní rekord. Na 800 metrů ji od medaile...

Na Mistrovství ČR dálkového plavání v Račicích získal celkové prvenství na 20km Ondřej Zach, v kategorii dorostu zvítězil Marek Matoušek a v závodě na 5km v kategorii masters zvítězil Michal Smažík. Marek Matoušek přidal i třetí místo v závodě MČR na 5km. Jan Brůna zvítězil v závodě na 1km a Matyáš Smažík doplaval třetí na trati 10km.

Datum konání: 27. - 28.11.2021
Doprava: společně autobusem tam i zpět (oba dny)
Sraz: v 6:30 u Sportovní haly v ČB (sobota i neděle)
Místo konání: Písek
Startující: plavci ročník 2009 a starší
Odhlášky: nejpozději ve středu 24.11. (poté za 300,-Kč - klub již musí uhradit startovné)
Informace: trenéři jednotlivých skupin, příp. Filip Pytel - 777 939 932...

Datum konání: sobota 16.10.2021 - odpoledne (po ukončení triatlonových závodů)
Sraz: ve 12:15 před kanceláří klubu na plaveckém stadionu
Místo konání: Plavecký stadion České Budějovice, Sokolský ostrov 402/4
Startující: plavci z oddílů KIN a PLČB bez věkového omezení
Přihlášky: do čtvrtka 14.10.2021 (potvrdit účast)
Odhlášky: v pátek 15.10. trenérům...