Datum konání: neděle 28. 04. - sobota 04. 05. 2024
Místo konání: Opatije / Rijeka - Chorvatsko
Doprava: společně autobusem

Trenéři: Běla Třebínová, Jan Váňa, Jiří Filip
Účastníci: A tým, Přípravky A, B a C

Datum konání: sobota 27.4.2024
Místo konání:
Prachatice
Startující:
ročníky neomezeně
do bodování DRoP Cupu se počítají pouze ročníky 2010, 2011 a 2012
ostatní ročníky plavou bez celkového bodování (jako na klasických závodech)

Přihlášky:
nejpozději do pátku 9.4. u trenérů jednotlivých skupin (EOS)
Informace:
u trenérů jednotlivých skupin
Doprava/sraz:
...

Datum konání: sobota 20.4.2024
Místo konání:
Písek
Startující:
plavci 10 let a mladší (ročníky 2014 a ml.)
Přihlášky:
nejpozději do pondělí 12.4. u trenérů jednotlivých skupin (EOS)
Informace:
u trenérů jednotlivých skupin
Doprava/sraz:
dle počtu přihlášených / přijatých plavců - autobus nebo samostatně

Datum konání: pátek 12.4. - sobota 13.4.2024
Místo konání:
Plzeň - Slovany
Startující:
plavci ročníky 2011 a starší
Přihlášky:
do 5.4.2024
Informace:
u trenérů jednotlivých skupin
Doprava/sraz:
dle počtu přijatých plavců - dodávka s trenérem / samostatně

Datum konání: sobota 6.4.2024
Místo konání:
Praha - Podolí
Startující:
Přípravka A, A tým
Přihlášky:
do 26.3.2024
Informace:
u trenérů jednotlivých skupin
Doprava/sraz:
dle počtu přijatých plavců - dodávka s trenérem / samostatně

Datum konání: čtvrtek 28. 03. - neděle 31. 03. 2024
Místo konání: Český Krumlov
Doprava/sraz: samostatně s rodiči, sraz v 8:15 na bazéně v ČK
Ubytování: Ubytovna ČK - sportovní hala
Trenéři: Petra Beňová, Jan Váňa, Běla Třebínová
Účastníci: Přípravky A, B a C (skupiny C dle volné kapacity)
přihlášení/potvrzení účasti přes EOS (E-přihláška)

Datum konání: sobota 23.3 - neděle 24.3.2024
Místo konání:
České Budějovice
Startující:
32 postupujících týmů ze semifinále MČR družstev z celé ČR

Informace:
u trenérů jednotlivých týmů
Sraz:
plavci PLČB dle informací trenéra - Petra Beňová

Datum konání: sobota 23.3.2024
Místo konání:
České Budějovice
Startující:
plavci 10 let starší (ročníky 2004 a st.)
Přihlášky:
nejpozději do pondělí 18.3. u trenérů jednotlivých skupin (EOS)
Informace:
u trenérů jednotlivých skupin
Sraz:
nejpozději v 8:15 na bazéně, s sebou vlastní klubový čip