Závody klubu PLČB v 1.pol. roku 2022

20.01.2022

Vážení plavci, rodiče a příznivci našeho klubu,

v 1. polovině roku bude náš klub pořádat několik významných akcí a potřebuji na tyto závody zajistit dostatek rozhodčích a pomocníků.

Náplň rozhodčích s licencí je jasná. Pomocníky potřebujeme na různé pozice, např. asistent rozhodčích (třeba pomocný startér), obsluha kamery pro online přenos, vylepování výsledků, tisk diplomů a příprava cen pro vyhlášení, občerstvení pro trenéry, fotograf a několik dalších funkcí. Vše samozřejmě jako malý přivýdělek.

Vím, že je doba nepředvídatelná, a právě z toho důvodu potřebuji dát dohromady maximální počet lidí, abychom raději měli 5 lidí "na lavičce", kdyby náhodou někdo odpadl ze zdravotních důvodů, nebo např. kvůli karanténě.

Prosím Vás tedy o vyplnění formuláře níže (nejlépe co nejdříve). Pokud by měl zájem někdo ze sourozenců nebo Vašich známých, tak prosím také o vyplnění formuláře a ke jménu do závorky napsat, od koho jsou (pokud je osobně neznám). Jestli víte, že se nebudete chtít zúčastnit, tak jej můžete také vyplnit (alespoň Vás již nebudu uhánět). Jakmile dám odpovědi dohromady, tak se Vám ozvu. Při nejhorším Vám sdělím, že zájemců je tolik, že Vás nepotřebuji ("kéž by").

V termínové listině závodů (po načtení okna) jsou doplněné věkové kategorie nebo tréninkové skupiny, pro které se závody týkají.

Poslední prosba se týká SPONZORSKÝCH darů a REKLAMNÍCH předmětů. Pokud byste měli možnost zajistit nějaké věcné dary, které bych mohl použít při oceňování plavců během závodů ČB 2022 (19. - 20. 2.), tak budu velice rád. Vyvěšení reklam, loga na web či do výsledků apod. není problém.


Děkuji Vám za spolupráci

Filip Pytel (předseda klubu)