Hledáme posily mezi členy našeho klubu PLČB

01.09.2023

Správce sociálních sítí - náš dosavadní hlavní "příspěvkář a storíčkář" se vydal na vysokou školu do Brna (Marek Matoušek - dííky) a potřebujeme někoho, kdo bude sledovat závody a akce všech skupin, bude od trenérů a plavců přijímat fotky (výsledky apod. a následně je zveřejňovat na našem Facebooku a Instagramu.

Nástěnkář - klubová nástěnka v hale bazénu již dlouhé roky neprošla žádnou aktualizací. Je potřeba ji změnit, upravit.. Vzhled bude čistě na novém "nástěnkáři", takže kdokoliv má volnou ruku v jejím vylepšení.

Statistikář - chtěli bychom založit tabulku klubový rekordů, abychom měli přehled o vývoji výkonnosti našich plavců. Klubem prošlo již několik vynikajících plavců všech věkových kategorií. Nový "statistikář" bude muset projít statistiky výkonů na webu vysledky.czechswimming.cz za posledních 10 let a zpracovat nejlepší časy v jednotlivých disciplínách a jednotlivých kategoriích.


ODMĚNY - když bude vše fungovat, nabízíme členům klubové oblečení a tréninkové pomůcky zdarma, dle finanční situace klubu i příspěvek na soustředění klubu nebo jiné akce. 


Informace - Filip Pytel 606 623 554, filip.pytel@plavani-cb.cz