Letní TRÉNINKY a SOUSTŘEDĚNÍ

03.07.2024

V příloze naleznete předběžné informace k soustředěním v srpnu 2024, tréninkové skupiny (předběžné) na příští sezónu 2024/2025 a tréninky pro plavce, kteří si budou chtít v létě chodit zaplavat.

Složení plavců pro jednotlivá soustředění i do tréninkových skupin jsme s trenéry diskutovali dlouho a rozhodovali jsme na základě účasti na trénincích, přístupu k tréninku, účasti na závodech i výkonnosti pro danou věkovou kategorii. Složení skupin na příští rok je předběžné a může se po srpnových trénincích změnit/upravit. Časy a dny tréninků budeme ještě "ladit".

Přesné info k soustředěním (čas odjezdu/návratu, cenu, co s sebou apod.) rozešlu po potvrzení účasti alespoň většiny vybraných. K soustředění v Českých Budějovicích ("příměstskému") jsme se rozhodli z důvodu snížení finanční zátěže pro rodiče i klub a mohla se soustředění zúčastnit opravdu většina plavců.

Trenérům velice děkuji za připravené tréninky, plavci je mohou plavat dle svých možností, jak se dostanou do bazénu (rybníka, řeky, moře, …). Vždy začněte od 1. tréninku pro svou skupinu a pokračujte dále. Pokud se dostanete vícekrát na trénink můžete plavat stále dokola (1.-10.) nebo zkusit tréninky pro vyšší skupinu (např.: 1.-10. pro skupinu C a poté 1.-5. pro skupinu B).

Přejeme všem krásné léto..