S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Nastavení cookies můžete změnit v nastavení vašeho prohlížeče.

NOVINKY

arr3Soustředění LIPNODatum konání:         neděle 4.7. – pátek 9.7.2021 Místo konání:           Lipno – Černá v...

KONTAKTY

PLAVÁNÍ České Budějovice, z.s.
Sokolský ostrov 402/4
č.účtu: 211394476/0300
tel: 777 939 932
tel: 777 977 297

info(a)plavani-cb.cz

KANCELÁŘ KLUBU
dle domluvy


O KLUBU » Stanovy a směrnice
DOKUMENTY klubu PLČB

Nejvyšším dokumentem našeho klubu jsou STANOVY. V nich jsou popsány veškeré základní specifikace o klubu. Nelaznete zde základní poslání a cíle našeho spolku, možnosti členství, práva a povinnosti členů a základní specifikaci jednotlivých orgánů spolku. Stanovy může změnit nebo upravit pouze Členská schůze, která se koná jendou za rok.

Druhým nejvyšším dokumentem je VNITŘNÍ ŘÁD klubu. V tomtu řádu jsou obsaženy veškěré ostatní dokumenty důležité pro správné fungování a chod našeho klubu. Vnitřní řád obsahuje například organizační členění a strukturu klubu, provozní řády plavecké školy, účební plány plavecké školy, metodické pokyny, směrnice odměn, směrnice hrazení klubových příspěvků, organizační pokyny při soustředění a závodech, zásady chování plavců - členů klubu. Tento řád upravuje a schvaluje Výbor klubu, ale členská schůze může dát podnět k jeho úpravě.

SMĚRNICE klubu jsou obsaženy ve Vnitřním řádu, ale Výbor je schvaluje vždy na každý kalendářní rok s ohledem na aktuální finanční situaci klubu. Jsou to především směrnice ohledně odměn, příspěvků členům a plateb klubových příspěvků a kurzovného.

 

AKTUÁLNÍ dokumenty PLČB
STANOVY PLČB v. 2018 Stanovy 2018
VNITŘNÍ ŘÁD doplňujeme
   
Klubové příspěvky Směrnice I/2019/2
Odměny Směrnice II/2019 
Příspěvky závodníkům (členům) Směrnice III/2019
   
ZÁPISY z jednání PLČB
Členská schůze 2018 Zápis 2018
Členská schůze 2017 Zápis 2017
   

 

ARCHIV dokumentů PLČB
Klubové příspěvky Směrnice I/2017
Odměny Směrnice III/2017 
Příspěvky závodníkům (členům) Směrnice IV/2017
   
YmJmY