NOVINKY

arr3Školní rok 2016/2017Vážení členové klubu PLČB, rekonstrukce plaveckého stadionu v Českých Budějovicích bude probíhat do...

Vstup do e-mailuTento Projekt je spolufinancován Statutárním městem České Budějovice

KONTAKTY

PLAVÁNÍ České Budějovice, z.s.
č.účtu: 211394476/0300
tel: 777 939 932
info@plavani-cb.cz

DEN VODNÍCH SPORTŮ
DEN VODNÍCH SPORTŮ 2015

16. – 17. října 2015

Plavecký stadión v Českých Budějovicích

www.denvodnichsportu.cz

Sportovní akce, pořádaná k výročí 750 let města České Budějovice. Jako v minulém, zkušebním roce se můžete těšit na sportovní kluby a organizace, které se zabývají tradičními, ale i netradičními vodními sporty. Tento "vodní den" je určen pro celé rodiny a příznivce z řad veřejnosti, kteří mají rádi vodu a sportovní hry. Na vlastní kůži si budete moct vyzkoušet "eskymáka", podvodní „bitvy“, podvodní hokej a nebo si pouze nechat poradit od zkušených trenérů plavání, jak zdokonalit svůj plavecký styl a tím zlepšit svoji techniku plavání.

Po celý den budou pro děti připraveny hry ve vodě, závody a zápasy. Chybět nebudou ani ukázky základních plaveckých tréninků, pod vedením instruktorů a cvičitelů plavání.

Mimo jiné budou na plaveckém stadionu připraveni sportovci z klubu vodního póla, podvodního ragby, podvodního hokeje, vodního slalomu či sportovních potápěčů, ale i ukázky skoků do vody a záchrany tonoucího od členů vodní záchranné služby. Návštěvníkům rádi představíme své sporty, vysvětlíme základy a zapůjčíme potřebné vybavení, aby si každý mohl vyzkoušet kouzlo vodních sportů. 

OWQ0NDI1M